• г. Житомир
 • ул.Ольжича 9, офис. 1

Недвижимость

У нас есть большой выбор недвижимости. Просмотрите список рекомендованной недвижимости.

Вы выбрали:
Продается торгово-складское (производственное) помещение 150м2, 8 соток земли в Житомире
$ 77 000
Продается помещение по улице Лятошинского
$ 139 000
Площадь: 80 м² Комнат: 4 Санузлов: 1

30.11.2021  

Купить коммерцию в Житомире, нежилое помещение Житомир, помещение в Житомире
$ 240 000
VIP
Площадь: 130 м² Комнат: 3 Санузлов: 1

30.07.2021  

  Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає великий вибір торгових площ в Житомирі на будь-який смак і бюджет
  На нашому сайті ви можете знайти такі об'єкти:

  • Офісні приміщення
  • Торгові площі
  • Виробничі приміщення
  • Складська нерухомість
  • Кафе, бари, ресторани
  • Об'єкти сфери послуг (перукарні, салони краси)
  • Об'єкти вільного призначення
  • Майнові комплекси
  • Кар'єри
  • Готовий бізнес

   

  Правила на ринку нерухомості залишаються незмінними вже багато років: добре обрана локація дозволяє знайти нових клієнтів для бізнесу та підвищити свій дохід. Саме тому, на покупку нової торгової площі варто звернути велику увагу.

  Купити приміщення під комерційну діяльність в Житомирі можна в будь-якому районі міста, але потрібно розуміти що тут дуже важливо вибрати «ідеальну» локацію. Наприклад для кафе кращими сусідами будуть ВНЗ або бізнес центри. Для розміщення продуктового магазину потрібно розглядати спальні райони з великими жилими масивами. Для торгових підприємств дуже важлива хороша прохідність, можливість паркування автомобіля і видимість з різних боків вулиці. Потрібно звертати увагу на певні обмеження: наприклад, магазини з алкоголем і тютюнові крамниці не можуть бути розміщені біля шкіл або дитячих садків.

  Велику увагу варто звернути на комунікації. Наприклад, магазини працюють цілодобово потребують потужності мережі не менше 8кВт, а для кафе чи ресторану цей показник може досягати 20-50кВт.
  Обов'язково дізнайтеся про сусідів і вид їх діяльності. Якщо ви відкриєте кафе або ресторан в будинок ж будинку де вже є подібні заклади то ви напевне будете змушені ділити ваших клієнтів. Чим менше конкурентів у вас буде, тим більше доходу отримає ваше торгове місце.
  Дуже важливо зрозуміти, чи відповідає вартість об'єкта його характеристикам. Для цього необхідно вивчити ринок, або ж звернутися до професійного посередника. Хороший агент зможе вам допомогти у виборі ідеального об'єкта, підказати реальну вартість нерухомості яка вам сподобалася, а так само запропонувати пару варіантів згідно вашим вимогою. Це завжди є великим плюсом, коли вам є з чого вибирати.
  При виборі магазину в торговому центрі, варто звернути увагу на такі фактори:

  Площа магазину (людям повинно бути комфортно знаходиться всередині навіть у вихідні, коли потік покупців збільшується)
  Місце розташування всередині ТЦ (найприбутковішими точками вважаються магазини перед входом / виходом з ТЦ, так як покупець потрапляє відразу до вас, не доходячи до конкурентів)
  Форма приміщення (покупцеві повинно бути комфортно знаходиться всередині вашого магазину, товар повинен бути добре видно з будь-якої точки приміщення)
  Якщо ви хочете купити нерухомість для здачі в оренду і створення собі пасивного доходу, то потрібно розуміти хто буде вашим «ідеальним орендарем». У такому випадку ви зможете зробити ремонт під клієнта, що значно скоротить швидкість окупності об'єкта. При покупці для здачі в оренду, варто звернутися до фахівців, які прорахують строки окупності і допоможуть уникнути підводних каменів.