• м. Житомир
  • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:
Подходящих результатов не найдено.

Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає великий вибір будинків на будь-який смак та бюджет!


   Як правильно вибрати будинок для оренди? Які фактори потрібно врахувати і на що варто звернути увагу насамперед? У цій статті ми розберемо основні параметри та допоможемо уникнути помилок!

   Перш ніж орендувати будинок, вам потрібно оцінити такі параметри:

  • Загальная площа будинку, кількість кімнат, чи достатньо їх буде для вашої родини
  • Наявність необхідний меблів та техніки
  • Локація та інфраструктура
  • Стан будинку, ділянки, під'їзних доріг
  • Наявність коммунікацій підведенних до будинку.

 

   Квартир в оренду здається набагато більше, ніж будинків. Це зумовлено щільністю міської забудови та підвищеним попитом. Тому будинки, особливо на достатньому віддаленні від центральної частини міста, зазвичай дешевше. Зазвичай, при оренді будинку ви будете мати власне паркомісце або гараж. Якщо деякі моменти для вас не критичні, наприклад, не потрібен високошвидкісний інтернет - ви можете розраховувати на нижчий цінник за оренду. Подбайте, щоб вам було комфортно в орендованому будинку, тому що літній душ приємний лише в спеку, а відсутність санвузла в будинку надалі може стати проблемою.

   Після того як ви обрали об'єкт, який підходить за всіма параметрами і прийшли на перегляд, не поспішайте підписувати договір. Спочатку варто переконатися, що в будинку все справно і немає прихованих дефектів. Звертайте увагу на все. Пам'ятайте, що про навяність недоліків ви можете дізнатися  вже після підписання договору, а припинити його дію достроково та повернути кошти – складно. Також радимо звернути велику увагу на квитанції з комунальних платежів за кілька попередніх місяців. Чи немає заборгованостей і розмір платежів у зимовий період. Погодьте порядок вирішення суперечок при побутових поломках ( перестала працювати пральна машинка, холодильник, чайник)

   Все ж таки найкращим способом заощадити час і отримати бажане — звернутися до авторитетного агентства нерухомості. Вони знають на що потрібно звернути увагу при оренді квартири, допоможуть правильно скласти договір оренди, а також виберуть найкращий варіант у співвідношенні ціна-якість!