• м. Житомир
  • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:
Продаж 3 кімнатної квартири на Промавтоматиці в Житомирі
$ 63 999
Площа: 65 м² Кімнат: 3 Санвузлів: 1

27.04.2024  

Продається 3 кімнатна Сталінка в центрі Житомира
$ 72 000
Площа: 70 м² Кімнат: 3 Санвузлів: 1

14.03.2024  

ЕЛІТНА 3-кімнатна квартира 90м2 в НОВОМУ будинку ЖК
$ 127 000
VIP
Продаж 3-кімнатної квартири 67 м2 з ремонтом в Житомирі
$ 79 999
VIP
Площа: 67 м² Кімнат: 3 Санвузлів: 1

27.11.2023  

ПРОДАЖ ЗАТИШНОЇ 3-кімнатної квартири 65 м2 з АВТОНОМКОЮ в Житомирі
$ 64 999
Продаж ексклюзивної квартири в центрі міста
$ 69 000
Площа: 50 м² Кімнат: 3 Санвузлів: 1

28.09.2023  

Продається 3 кімнатна квартира з ремонтом на Космонавтів в Житомирі
$ 45 999
Площа: 56 м² Кімнат: 3 Санвузлів: 1

01.09.2023  

Продається ЗАТИШНА 3-кімнатна квартира в центрі Житомира р-н 6 Школи
$ 49 500
Продається 4 кімнатна квартира з АВТОНОМКОЮ в Житомирі
$ 67 999
Площа: 81 м² Кімнат: 4 Санвузлів: 1

25.08.2023  

Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає великий вибір трикімнатних квартир у місті Житомирі на будь-який смак і бюджет

В даний час, ринок нерухомості надає великий вибір квартир який може задовольнити вимоги кожного покупця. І на первинному, і на вторинному ринку є велика кількість одно-, дво- і трикімнатних квартир з різними плануваннями, площами і ремонтом. На сьогоднішній день найбільш затребуваними і популярними є однокімнатні та двокімнатні квартири, але причина не в тому що вони є межею мрій покупця. Згідно з даними опитувань, найбільш оптимальним видом житла більшість покупців визнає трикімнатні квартири. Однак дозволити купити трикімнатну квартиру може собі далеко не кожна сім'я, саме тому вони змушені купувати однокімнатні або двокімнатні квартири.

Чому саме трикімнатна квартира є оптимальним вибором?

Сьогоднішні ціни на ринку нерухомості дозволяють лише небагато чим вирішити квартирне питання належним чином. Деякі люди купують нерухомість не погоджується потребам, а за фінансовими можливостями. Саме тому однокімнатні та двокімнатні квартири користуються найбільшим попитом. Цим же ми можемо пояснити високу ліквідність таких квартир. Чим доступніша ціна - тим більше коло потенційних покупців на таку нерухомість. Тут варто відзначити, що найбільшу популярність набирають саме трикімнатні квартири, а не чотирикімнатні і більше. Це пов'язано з тим, що середньостатистична сім'я складається з трьох осіб - двох батьків і дитини. Саме тому вони потребують спальні, вітальні та дитячої. З цього ми можемо зробити висновок, що мінімальним мінімумом для комфортного проживання сім'ї буде саме трикімнатна квартира. З іншого боку, через велику площі трикімнатна квартира є більш дорогою за рахунок комунальних послуг, в такій квартирі більше буде коштувати ремонт, а також прибирання займатиме більше часу, що підійде не кожній родині.

Резюме

Фахівці відзначають, що на сьогоднішній день популярність однокімнатних квартир падає, в той час як на двох і трьох кімнатні зростає. Можливо це говорить про зростаючу купівельної спроможності населення України, або ж що люди стають все більш вимогливі до житла.

Але все ж можна сприймати це як те, що люди приходять до усвідомлення того, що трикімнатна квартира є найоптимальнішим і зручним варіантом для покупки серед населення.

Наше агентство надає великий вибір квартир з якими ви можете ознайомитися на сайті. Вам варто лише зателефонувати і ми допоможемо вам вибрати найкращий варіант згідно з вашими побажаннями і фінансовими можливостями. Ми організуємо перегляд в будь-який зручний для вас час, забезпечимо безпеку угоди і впевнені що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами!