• м. Житомир
  • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Про компанію

Місія компаніїПоліпшити якість і комфорт життя людей. Відродити довіру до якісної ріелторської послуги завдяки високим стандартам роботи, знань та досвіду

featured

EXCLUSIVE входить до складу "Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України" (АСНУ), яка об'єднує понад 500 компаній практично у всіх регіонах країни.

Свідоцтво члена Асоціації фахівців з нерухомості України - найвпливовішою, численної, найстарішої і загальновизнаною всеукраїнської організації, що об'єднує ріелторів з усіх регіонів України. Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АСН (р) У) об'єднує представників з 25 регіонів країни в 32 містах. Наше професійне співтовариство українських фахівців з нерухомості відображає інтереси економічного розвитку не тільки українського ринку нерухомості, але і країни в цілому.

Exclusive - сильний і надійний ріелтор.

Ви, як наш клієнт завжди отримуєте:Безкоштовні професійні консультації з правових і ринкових питань

Реальну експертну оцінку об'єкта на момент вашого звернення

Практичні рекомендації з передпродажної підготовки нерухомості

Гарантію успішної і вигідною в усіх відношеннях угоди

Істотну економію часу, сил і нервів

Повну підтримку на всіх етапах і тільки позитивні емоції

Кодекс етикиГоловні цілі діяльності агентства EXCLUSIVE:

  • Надання клієнтам професійної допомоги;
  • Вчинення клієнтами законних і безпечних операцій в сфері нерухомості;
  • Економія сил і часу клієнтів;
  • Забезпечення клієнтам задоволення співпрацею.


Чому ми?Місія агентства нерухомості "EXCLUSIVE" полягає в наданні нашим клієнтам ріелторських послуг на рівні, відповідному вищим професійним і етичним стандартам, а також забезпечення нової якості життя людей, заснованого на розширенні їх можливостей забезпечити гідне життя собі і своїм близьким.

цінності:  • Безумовним пріоритетом для нас є оперативність і надійність при проведенні операцій з нерухомістю та безпеку наших клієнтів. Це забезпечується за рахунок професіоналізму та відповідальності наших співробітників, а також завдяки використанню високих технологій і стандартів.
  • Нашим пріоритетом є розвиток і самовдосконалення агентства, орієнтація на довгострокову і стабільну діяльність на ринку нерухомості. "EXCLUSIVE" - активну участь у громадському ріелтерської життя, займає лідируючі позиції в рейтингу агентств нерухомості.
  • Наша принципова установка - повага до колег по ріелторському бізнесі, прихильність цілям і завданням Союзу Ріелтерів та Оцінювачів.
  • "EXCLUSIVE" - це команда однодумців, що цінують професіоналізм і безперервне вдосконалення. Люди - головний актив агентства. Тут кожному забезпечується можливість підвищення кваліфікації та самореалізації.