• м. Житомир
 • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:

  Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає вибір і здійснює підбір виробничих приміщень в Житомирі і передмісті під будь-який бізнес

  Легковажний підхід до вибору виробничого приміщення може призвести до фінансових втрат вашої компанії або стати перешкодою в досягненні ваших цілей. Ви повинні чітко розуміти, наскільки важливо правильно вибрати правильне приміщення, підкресливши тим самим певний образ вашої фірми, який буде відповідати вашій увазі діяльності.

  В останні роки великі корпорації почали усвідомлювати важливість вибору виробничих приміщень для свого бізнесу. Однак ця проблема істотна і для малих підприємств, оскільки це впливає на співпрацю з клієнтами, постачальниками і ваших власних працівників.

  Виявивши, що ваше попереднє будівля вже не відповідає вашим вимогам потрібно зрозуміти, чи готові ви купити виробниче приміщення або орендувати. Так само потрібно врахувати багато чинників які вплинуть на вашу продуктивність і капіталізація.

  Фактори які потрібно врахувати при покупці виробничих приміщень:

  • «Каркас» будівлі - це найбільш довговічна і стабільна складова. Термін її служби може становити 80 років і більше.
  • Внутрішні системи забезпечення - зазвичай складають від 5 до 20 років. Вони включають такі складові як вентиляція, опалення, кондиціонування. Також сюди входять освітлення, водопостачання і енергозбереження.
  • Додаткові елементи включають в себе різні оздоблювальні роботи, перегородки, освітлювальні установки і фурнітуру.
  • Які технології ви використовуєте? Який простір вам потрібно для установки обладнання?
  • Які ваші вимоги до території. Потрібно розуміти потрібна рампа для фур, парковка для машин

  В Житомирі можна знайти земельну ділянку для побудови свого виробничого приміщення, купити вже готове або орендувати. Найбільш правильним рішенням буде звернутися в агентство нерухомості яке проконсультує вас, допоможе вам зробити правильний вибір відповідно до ваших вимог. 

  На нашому сайті ви можете знайти такі об'єкти: