• м. Житомир
 • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:
Продаж приміщення кафе 145 м² по вулиці Михайлівській в Житомирі
$ 547 000
VIP
Продаж приміщення їдальні 195м2 окрема будівля в місті Житомир
$ 99 999
Площа: 195 м² Кімнат: 5 Санвузлів: 1

05.04.2024  

Продаж магазину, приміщення, траса Житомир-Вінниця, фасад, вигідна локація
$ 66 999
Площа: 180 м² Кімнат: 4 Санвузлів: 2

27.07.2023  

Продається ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ комплекс ФАСАД - 0,75 Га - траса КИЇВ - ЧОП
$ 370 000
Площа: 500 м² Ділянка: 0,75 га Кімнат: 6 Санвузлів: 3

19.06.2023  

  Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає список всіх доступних кафе, барів і ресторанів в місті Житомирі

  На нашому сайті ви можете знайти такі об'єкти:

  Відкривати своє кафе з нуля - справа дуже тривала і складна. Вам потрібно підібрати приміщення, зробити ремонт, закупити обладнання і меблі, опрацювати меню і ще дуже багато нюансів, які відразу можна нехтувати. Уявивши, скільки всього потрібно зробити, виникає природне бажання - купити готовий бізнес. На сьогоднішній день, на ринку присутня велика кількість пропозицій. Всі види кафе, ресторани, крамниці з випічкою і велика кількість стріт-фудів. Зараз кількість пропозицій значно зросла і ви можете дозволити собі нікуди не поспішати, швидше за все ви будете єдиним покупцем за довгий час.

  Перед тим як купити кафе, бар, ресторан в Житомирі, потрібно зрозуміти причину його продажу. Можливо власнику терміново знадобилися гроші, або ж його бізнес був відкритий на кредитні кошти і він втомився працювати в нуль. Також варто розглянути варіант, що заклад просто не приносить прибутку через невдало обраної локації або поганий реклами. До покупки готового бізнесу варто завжди підходити дуже ретельно і скрупульозно.

  Чому варто купувати готовий бізнес?

  Існуючий ресторан - це гранично зрозумілий бізнес з видимими плюсами і недоліками, заздалегідь відомим середнім чеком і своєю клієнтською базою. У вас буде вже укомплектований персонал і ви зможете почати роботу відразу після придбання. Налагоджене меню, виробництво, цикл обслуговування клієнтської бази. Це є дуже великим плюсом і дає більше шансів спрогнозувати можливий прибуток.

  З мінусів придбання готового бізнесу, можна відзначити приховані дефекти по ремонту, на яких власник навряд чи буде акцентувати увагу, а швидше за все спробує взагалі приховати. Якщо ресторан при покупці не приносить прибутку, то сподіватися що на вашому ентузіазмі все зміниться не варто. Цілком ймовірно що вам може знадобитися ребрендинг, що потребують додаткових витрат, а також потрібно буде докласти додаткові зусилля на залучення нових клієнтів. Врахувати всі нюанси при покупці готового бізнесу досить складно. Саме тому, при покупці такої нерухомості варто звернутися в професійне агентство нерухомості, яке підбере для вас найоптимальніший варіант, підбере всі доступні варіанти в вашому місті і допоможе залишитися задоволеними придбанням готового бізнесу.