• м. Житомир
 • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:
Продаж приміщення їдальні 195м2 окрема будівля в місті Житомир
$ 99 999
Площа: 195 м² Кімнат: 5 Санвузлів: 1

05.04.2024  

Продаж нежитлового приміщення 350м2 р-н Крошні в Житомирі
$ 120 000
Площа: 350 м² Кімнат: 5 Санвузлів: 2

02.04.2024  

Продаж комерційного приміщення площею 220 м2 в Житомирі
$ 125 000
Площа: 220 м² Кімнат: 5 Санвузлів: 1

07.08.2023  

Продається САЛОН КРАСИ 45м2 в Житомирі, комерційна нерухомість в Житомирі
$ 58 999
VIP
Площа: 45 м² Кімнат: 1 Санвузлів: 1

12.04.2023  

  Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає великий вибір офісів в місті Житомирі на будь-який смак і бюджет

  Оренда або покупка офісу є дуже відповідальним кроком в будь-якому бізнесі. Розташування офісу і інші його характеристики можуть істотно вплинути на прибутковість вашого бізнесу. Саме тому до вибору такої нерухомості варто підійти дуже уважно.

  Для початку, вам потрібно визначитися, чи дійсно вам потрібно знімати приміщення? Бо в багатьох випадках, на перших порах як офіс можна використовувати квартиру. Так ви заощадите гроші, а це дуже важливо на старті будь-якого бізнесу. Якщо ви все ж визначилися що без офісу вам важко, то нижче ми наведемо кілька критеріїв, на які потрібно звернути увагу.

  Найголовнішими параметрами при виборі офісу є:

  • Місцезнаходження
  • Площа, планування
  • Вартість
  • Стан
  • Вибір місця розташування офісу - найголовніший критеріїв успішного бізнесу. Потрібно розуміти, що офіси в центрі міста, або в дуже прохідних місцях будуть коштувати дорожче. Вибрати приміщення в центрі міста з фасадним входом буде доцільно якщо ваша діяльність пов'язана з великим потоком клієнтом в офіс. Якщо ж відвідувачів буде не багато, варто розглянути варіант не в самому центрі міста, або ж в спальних районах. Тоді ви зможете заощадити пристойну суму.
  • При виборі офісного приміщення в Житомирі, варто звернути увагу на площу приміщення. Чи планується розширення фірми і вам потрібно буде в перспективі більше робочих місць? Завжди бажано брати приміщення на 15-20% більше ніж потрібно вам в даний момент, щоб у вас була можливість розширити штат співробітників в будь-який момент. Чи потрібна окрема кімната переговорів, як комфортно розмістити співробітників? Все це потрібно врахувати
  • Перед орендою офісу потрібно чітко розуміти що входить у вартість, адже у різних орендодавців можуть бути різні умови. Чи входить у вартість оренди комунальні платежі, інтернет, прибирання?

  Оглядаючи приміщення перед орендою або покупкою ви повинні чітко розуміти, чи підходить вам це приміщення за станом? Можливо вам потрібно буде робити ремонт в подальшому. Чи буде це за ваш рахунок, або орендодавець згоден включити це в вартість оренди? Все це потрібно чітко прописати в договорі оренди.

  В кінцевому підсумку, самим правильним рішенням в покупці або оренді офісу буде прибігнути до допомоги ріелтора, який точно допоможе вам у виборі ідеального варіанту і зможе допомогти вам заощадити  гроші. Якщо у вас є питання, звертайтеся до нас, ми із задоволенням допоможемо!