• м. Житомир
 • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:

  Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає великий вибір приватних будинків в місті Житомирі та передмісті на будь-який смак і бюджет

  Опиняючись перед вибором - купувати квартиру або будувати приватний будинок - багато довго думають і зважують всі плюси і мінуси тієї та іншої нерухомості.

  Наші ріелтори надають великий вибір нерухомості в Житомирі, а так само за межами міста. На сьогоднішній день, такий вид нерухомості як, частина будинку, користується великою популярністю. На нашому сайті ви можете знайти:

  • Частина будинку в Житомирі
  • Частина будинку в передмісті Житомира

  Пропонуємо Вам ознайомитися з розділом де зібрані приватні будинки:

  • Будинок в Житомирі
  • Будинок в передмісті Житомира

  Купівля частини будинку буде відмінним рішенням, якщо ви хочете жити поруч з батьками, дітьми. Ви будете проживати в одному будинку, але при цьому мати окремий вхід, кухню, санвузол.

  Зараз нерухомість в передмісті  користується великою популярністю. Ви живете серед нових будинків, в зеленій зоні, а якщо пощастить, то й річка або озеро будуть поруч!

  Ріелтори нашого агентства надають безкоштовні консультації з придбання частини будинку в передмісті нашого міста, вам варто лише зателефонувати і ми допоможемо, відповімо на будь-які питання. Підкажемо на що потрібно звернути увагу і сформуємо для вас список з усіх можливих об'єктів в місті Житомирі.