• м. Житомир
 • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:
ПРОДАЖ частини будинку 78 м2 та земельної ділянки 6 СОТОК в Житомирі
$ 62 999
Площа: 78 м² Ділянка: 0,06 га Кімнат: 4 Санвузлів: 1

16.03.2024  

Продається ТАУНХАУС 100 м2 в Житомирі, продаж будинків в Житомирі.
$ 155 000
VIP
Площа: 100 м² Ділянка: 0,04 га Кімнат: 3 Санвузлів: 2

26.07.2022  

  Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає вибір приватних будинків в місті Житомирі та передмісті на будь-який смак і бюджет

  Опиняючись перед вибором - купувати квартиру або будувати приватний будинок - багато довго думають і зважують всі плюси і мінуси тієї та іншої нерухомості.

  Наші ріелтори надають великий вибір нерухомості в місті Житомирі. На сьогоднішній день, такий вид нерухомості як, частина будинку, користується великою популярністю. На нашому сайті ви можете знайти:

  • Частина будинку в Житомирі
  • Частина будинку в передмісті Житомира

  Пропонуємо Вам ознайомитися з розділом де зібрані приватні будинки:

  • Будинок в Житомирі
  • Будинок в передмісті Житомира

  Купівля частини будинку буде відмінним рішенням, якщо ви хочете жити поруч з батьками, дітьми. Ви будете проживати в одному будинку, але при цьому мати окремий вхід, кузню, санвузол.

  Велику увагу при покупці частини будинку потрібно звертати на сусідів, якщо це не ваші близькі знайомі чи члени сім'ї, бо в подальшому можуть виникнути труднощі при продажу такого житла.

  Ріелтори нашого агентства надають безкоштовні консультації з придбання частини будинку, вам варто лише зателефонувати і ми допоможемо вам. Підкажемо на що потрібно звернути увагу і сформуємо для вас список з усіх можливих об'єктів в місті Житомирі.