• м. Житомир
 • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Нерухомість

У нас є великий вибір нерухомості. Перегляньте список рекомендованої нерухомості.

Ви вибрали:

  Агентство нерухомості EXCLUSIVE надає великий вибір складських приміщень в Житомирі на будь-який смак і бюджет


  Щоб купити складське приміщення в Житомирі потрібно врахувати 2 найважливіші фактори, від яких можна відштовхуватися надалі.

  • Оцінка можливостей
  • Оцінка потреб

  Оцінка можливостей. Перше, на що вам потрібно звернути увагу, це ваш бюджет. Коли ви купуєте приміщення під склад або орендуєте, потрібно розуміти, скільки грошей ви готові, а головне можете собі дозволити витратити на покупку. Якщо ваш бюджет зараз обмежений, можна розглянути оренду складського приміщення. Якщо ж ви зважилися на покупку, варто звернутися в агентство нерухомості, яке допоможе вам розібратися чи ви не переплачуєте. Навіть якщо ваш бюджет обмежений, не варто вибирати найбюджетніші варіанти, бо вони можуть спричинити приховані витрати (наприклад при оренді складу за містом, можуть зрости витрати на логістику).

  Оцінка потреб. Розуміння ваших реальних потреб допоможе вибрати склад, який буде ідеально відповідати вашим вимогам. Потрібно чітко визначити площу складу, висоту, можливість завантаження автомобілів (рампа) парковка для автомобілів. Чи є потреба у складі який буде поряд з офісом чи це не є кінцевою вимогою?

  ♦ Складські приміщення поділяються на кілька категорій, що позначаються літерами від A+ до D.

  Склади А+ та А відносять до найбільш просунутих та сучасних. Тут враховується локація, високотехнологічне оснащення таких складів. Так як за комфорт і локацію потрібно платити, вартість таких складів буде вищою. Середньому або малому бізнесу більше підійдуть склади з категоріями B, С. Вартість таких складів менша, господарі йдуть на гнучкіші умови при оренді таких приміщень, а при покупці ви можете заощадити пристойну суму грошей.