• м. Житомир
  • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Інвестиції в новобудови

Юрій Тітов 06.04.2021

 

Фінансові аналітики впевнені, що інвестиції в новобудови — один із найефективніших способів вкласти гроші. Чому так? Існує дві цілі, з якими купують квартири в новобудовах:

  • Здавати в оренду.
  • Перепродати одразу після здачі об'єкта в експлуатацію.

 

Заробіток та нюанси


Заробіток може дуже відрізнятися - все залежить від району, класу житла та самого забудовника. Якщо це купівля продаж, заробіток може становити від 10% до 50%.

Але тут є свої підводні камені:

  • Найчастіше це квартири без ремонту, тому важливо розрахувати бюджет на ремонтні роботи.
  • Якщо забудовник здає квартири з готовим ремонтом, варто зважити всі "за" та "проти". Квартира під ключ обійдеться дорожче, ніж самому зробити ремонт. Проте такий варіант заощадить ваш час.
  • Найбільшою популярністю користується житло середнього класу, тому купівля інших варіантів може окупитися далеко не відразу або взагалі не окупитися.
  • Інвестування в новобудову може проводитись на різних етапах. Не рекомендується купувати квартири в будинку, який ще не почали будувати чи тільки починають: є ризик, що роботи сильно затягнуться чи взагалі згорнуться. Виняток – перевірений забудовник.

Перевірка забудовника


Обов'язково знайдіть відгуки про забудовника. Бажано, щоб ці відгуки не були на його сайті, оскільки найчастіше подібний фідбек проплачено самою компанією.

Пошукайте інформацію в інтернеті, чи не встиг побувати забудовник чи хтось із його засновників у центрі скандалу, а також чи не знаходиться компанія на межі банкрутства. Також правильним рішенням буде звернутися в авторитетне агентство нерухомості, яке зможе порекомендувати перевірених забудовників і допоможе вибрати найкращий варіант із усіх наявних на ринку.

Агентство нерухомості EXCLUSIVE допоможе вам зробити правильний вибір!

Автор:

Юрій Тітов

Останні статті
Яку нерухомість та в яких країнах обирають українці які виїхали за кордон?
Яку нерухомість та в яких країнах обирають українці які виїхали за кордон?
Юрій Тітов 01.05.2023

Де українці купують житло за кордоном? Як відрізняются ціни та процесс купівлі? Чи варто інвестувати в нерухомість за кордоном? Якому житлу надають ...

arrowДОКЛАДНІШЕarrow
Нерухомість за кордоном. Що потрібно знати купуючи житло за кордоном
Нерухомість за кордоном. Що потрібно знати купуючи житло за кордоном
Юрій Тітов 01.05.2023

Нерухомість за кордоном. В яких країнах та за скільки українці купують житло. Чому збільшивсься попит на житло за кордоном? Як правильно обрати країну...

arrowДОКЛАДНІШЕarrow