• м. Житомир
  • вул.Ольжича 9, офіс. 1

Як правильно обрати ріелтора

Юрій Тітов 12.04.2021

Як правильно обрати ріелтора

Купити або продати вигідно нерухомість на сьогоднішній день дуже важко. Для того щоб операція з нерухомістю пройшла максимально швидко, вигідно та безпечно найкраще вдатися до послуг професійного ріелтора, який вкаже на всі тонкощі та нюанси.

Як вибрати ріелтора: 6 головних порад

1. Ріелтор, якому ви будете довіряти 

Найчастіше ми можемо на лічені хвилини визначити подобається нам людина, чи ні. Звичайно, бувають помилкові упередження, та винятки. Але найчастіше наша інтуїція не підводить. Особисте прихильність до людини має дуже великий вплив на подальшу співпрацю. Можна звичайно запитати у родичів і друзів, які мали справу з цим професіоналом. Така інформація дуже корисна. Але особиста прихильність до людини – це той момент, який гарантує успішний результат співпраці. Дуже важливим в 

2. Вибирайте ріелтора чи агенцію з великим досвідом роботи

Досвідчені професіонали з багатим досвідом роботи набагато частіше та швидше за часом можуть досягнути потрібного результату. Вони мають свій особистий механізм роботи та план дій. Такі агенти знають усі нюанси у сфері купівлі, продажу або оренди. Вони працюють на результат, завдяки якому мають чудову репутацію. Досвідчений ріелтор відразу визначає мотиви та потреби клієнта. На першій стадії спілкування знає, чого хоче клієнт, і намагається відповідати всім вимогам для подальшого співробітництва.

3. Нагороди, дипломи, сертифікати – не мають значення?

На сьогоднішній день багато клієнтів дивляться на акредитацію ріелтора. Наявність у нього нагород, сертифікатів та дипломів, пройдених додаткових курсів. Це все корисно, але головну проблему може не вирішити. Хороший ріелтор – це, перш за все психолог та аналітик, який вміє швидко знаходити рішення з будь-якої ситуації та працювати з людьми різних категорій. Правильно зрозуміти потреби клієнта і сформувати адекватну пропозицію — це найголовніше завдання будь-якого агента. Тому наявність нагород та дипломів – це все добре, але на якість послуг рієлтора не впливає.

4. Відгуки в інтернеті

Перед тим, як розпочати співпрацю з рієлтором, можна дізнатися відгуки про нього. В інтернеті інформації достатньо для того, щоб зробити висновки. Також можна прислухатися до відгуків близьких і знайомих людей, які вже працювали з цим фахівцем в області купівлі/продажу/оренди нерухомості. Будь-які відгуки формують ставлення до людини та її роду діяльності.

5. Цінова політика ріелтора

Великою помилкою буде шукати ріелтора за двома критеріями:

  • 1. Найвища  оцінка вашої нерухомості.
  • 2. Найнижча ціна

Клієнт, який відштовхується у пошуку рієлтора від цих двох критеріїв, може згодом залишитися незадоволеним угодою. По-перше, досвідчений професіонал не може назвати точну, кінцеву суму, за яку буде продано об`єкт. Він відштовхується від ринкової ціни, попиту та конкуренції. І по-друге, професіонал своєї справи ніколи не працюватиме за копійки або того краще, за «дякую».

6. Навички та талант ведення переговорів

Вам потрібен талановитий та коректний переговорник, а не хтось, хто зробить швидкий продаж за ваш рахунок. Вміння відчути потреби клієнта, побачити його запити та бажання. Одні клієнти не люблять, щоб їм набридали постійними дзвінками. Вони можуть надати всю інформацію одразу і навіть віддати ключі від квартири, щоб не брати участь в постійних переглядах. А інші, навпаки, хочуть контролювати процес, мати звіти про проведену роботу. Тут важливо, щоб ріелтор умів домовитися і побачити потреби кожного. Спілкування та доступність інформації є ключовими.

 

Автор:

Юрій Тітов

Останні статті
Яку нерухомість та в яких країнах обирають українці які виїхали за кордон?
Яку нерухомість та в яких країнах обирають українці які виїхали за кордон?
Юрій Тітов 01.05.2023

Де українці купують житло за кордоном? Як відрізняются ціни та процесс купівлі? Чи варто інвестувати в нерухомість за кордоном? Якому житлу надають ...

arrowДОКЛАДНІШЕarrow
Нерухомість за кордоном. Що потрібно знати купуючи житло за кордоном
Нерухомість за кордоном. Що потрібно знати купуючи житло за кордоном
Юрій Тітов 01.05.2023

Нерухомість за кордоном. В яких країнах та за скільки українці купують житло. Чому збільшивсься попит на житло за кордоном? Як правильно обрати країну...

arrowДОКЛАДНІШЕarrow