• м. Житомир
  • вул.Ольжича 9, офіс. 1
  • Email адреса
  • info@exclusive-ua.com

Чи варто користуватися послугами агентств нерухомості?

Юрій Тітов 12.03.2021

Чи варто користатися послугами ріелторів. Від чого залежить вартість послуг різних агенцій.


На сьогоднішній день все більше людей користуються послугами ріелторів, оскільки це допомагає значно заощадити час, убезпечити угоду і придбати-продати квартиру за найвигіднішою ціною.

Вартість послуг агентства здебільшого залежить від регіону. У середньому ціна коливається в районі 3-5% від суми угоди, але тут потрібно враховувати, що є велика різниця між авторитетним агентством нерухомості, та ріелтором який працює сам на себе. Більш досвідчений агент братиме більшу комісію, але ви можете бути впевнені, що угода пройде максимально відкрито, швидко і за максимально вигідною для вас ціною. При роботі з приватним посередником ви можете зіткнутися зі спробою швидко продати ваш об'єкт за заниженою ціною, причому в більшості таких випадків такі агенти беруть не відсоток від угоди, а саме фіксовану суму.

Які переваги у роботі з ріелтором?

  • Економія часу. Щоб знайти хорошу квартиру, яка вам підійде, іноді може піти не один тиждень, а то й місяців. Авторитетне агентство в курсі ситуації на ринку, вони зможуть підібрати вам усі варіанти, які відповідають вашим вимогам.
  • Зручний час та маршрут переглядів варіантів. Досвідчений ріелтор правильно складе маршрут переглядів, щоб не забирати ваш час і не смикати вас зайвий раз. За один день ви зможете подивитись безліч об'єктів і вибрати те, що вам підходить.
  • Безпека угоди. Хороший агент, перед тим як вести вас на перегляд квартири сам вивчить усі документи від власників, перевірить квартиру на заборгованості і ви можете бути впевнені, що угода пройде чесно та відкрито.
  • Вигідна ціна. Ваш агент зможе правильно організувати процес торгів, щоб зрештою ви придбали квартиру за найвигіднішою ціною.
  • Гарантія досягнення кінцевого результату. Навіть якщо ваші запити не відповідають поточній ситуації на ринку, агенції щодня моніторять ринок на наявність нових пропозицій, мають свої особисті об'єкти яких можливо навіть немає в інтернеті і можете бути впевнені, що вся інформація потрапить до вас в першу чергу.
Автор:

Юрій Тітов

Останні статті
Як правильно обрати ріелтора
Як правильно обрати ріелтора
Юрій Тітов 12.04.2021

Купити або продати вигідно нерухомість на сьогоднішній день дуже важко. Для того щоб операція з нерухомістю пройшла максимально швидко, вигідно та без...

arrowДОКЛАДНІШЕarrow
Інвестиції у новобудови: головні нюанси
Інвестиції в новобудови
Юрій Тітов 06.04.2021

Фінансові аналітики сходяться на тому, що інвестиції в новобудови – один із найефективніших способів вкласти гроші. Чи це буде здача квартира в оренду...

arrowДОКЛАДНІШЕarrow